OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA  ZWYKŁA - 23. 06. 2024 .

 

W czwartek 27 czerwca o godz. 17.30 różaniec misyjny, Msza św. o beatyfikację Wandy Błeńskiej, a następnie modlitwa przy jej grobie na naszym cmentarzu.

W sobotę uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Odpust w Katedrze. Suma Odpustowa o godz.10.00. – przewodniczy Nuncjusz Apostolski w Polsce. Serdecznie zapraszamy.

Także w sobotę 29 czerwca w naszym kościele kolejny koncert z cyklu Wieczory muzyczne na Nowinie. Wystąpi Chór – Sine Nomine pod dyrygenturą Anny Grześkowiak. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej naszej parafii.

 

Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w sobotę i niedzielę o godz. 17.30.

Archidiecezjalne Dni Młodych Paradisoorganizowane we współpracy Księży Filipinów ze Świętej Góry w Gostyniu i Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej odbędą się w dniach 2 - 6 lipca 2024 r. pod hasłem: „Radujmy się!”.

Podczas Paradiso młodzież może doświadczyć żywego, młodego i pięknego Kościoła, a także wziąć udział w Eucharystii, modlitwie, świadectwach, konferencjach, wielbieniu, warsztatach, zawodach sportowych, koncertach, kinie plenerowym i biesiadzie.

Serdecznie zapraszamy do Wspólnego udziału, modlitwy i świętowania.

ZMIANY NA OKRES WAKACJI:

 

W niedzielę 30 czerwca i we wszystkie niedziele lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o 12.30., natomiast w dni powszednie od 1 lipca nie będzie Mszy św. o 7.30.

O godz. 8.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.:

Biuro parafialne czynne w lipcu i sierpniu :

w środy w godz. od 9.00-11 .00
i we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.00.

Okazja do spowiedzi 30 minut przed każdą Mszą św.  

Nieczynna będzie biblioteka.

 

W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Jadwiga Łukaszewicz z ul. Miodowej. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie…