Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 25. 02. 2024 r.

 

Dzisiaj – Dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka ofiar do skarbon na pomoc misjonarzom.

 

Droga Krzyżowa w naszym kościele w piątek z udziałem dzieci o godz. 17.30, dla wszystkich o godz. 18.30 w najbliższy piątek rozważania poprowadzą Czciciele Miłosierdzia Bożego. W Wielkim Poście zapraszamy także do pielgrzymowania po kościołach stacyjnych Poznania. Spis w gablocie.

 

W najbliższy piątek o godz. 18.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spotkanie rozpoczyna się w kościele.

 

W tym tygodniu przypada  I piątek i Isobota miesiąca. Spowiedź w piątek od 16.00 do 18.00, Komunia św. co pół godziny. Ks. Proboszcz i ks. Marek odwiedzą chorych z sakramentami świętymi w piątek a ks. Bartosz w sobotę. Chorych prosimy zgłosić do czwartku włącznie w godzinach otwarcia biura.

Będą to już odwiedziny związane ze świętami wielkanocnymi.

 

W I piątek o godz. 7.30 Msza św. z konferencją – zapraszamy szczególnie czcicieli Miłosierdzia Bożego. W sobotę Msza św. i nabożeństwo pierwszosobotnie.

 

We wszystkie niedziele Wielkiego Postu Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00. Gorzkie Żale o godz. 17.15 – natomiast po Gorzkich Żalach krótka bez kazania Msza św.

 

Przy wejściu do kościoła można zabierać koperty na Daninę Diecezjalną. Będziemy ją składać do skarbon. Danina wynosi 1 zł 90 gr. od osoby.

 

Biuro parafialne w tym tygodniu czynne według ustalonych dni i godzin.

 

W minionym tygodniu zmarli  nasi parafianie śp. Irena Danek z ul. Pięknej i śp. Marian Bobkiewicz z ul. Narewskiej – Msza św. pogrzebowa w najbliższy wtorek o godz. 12.00 i pogrzeb na naszym cmentarzu.Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie …