OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.07.2023 r.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek św. Kingi dziewicy

- we wtorek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców (obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów w naszym kościele we wtorek po wieczornej Mszy św.)

- w środę św. Joachima i Anny rodziców NMP

- w sobotę św. Marty, Marii i Łazarza

2. W czwartek 27 lipca o godz. 17.30 różaniec misyjny, Msza św. o beatyfikację Wandy Błeńskiej, a następnie modlitwa przy jej grobie na naszym cmentarzu.

3. Dnia 9 września odbędzie się koronacja cudownego wizerunku Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach. Nasz dekanat organizuje wyjazd autokarem. Zapisy w zakrystii. Będzie także możliwość dotarcia specjalnym pociągiem z Poznania. Bliższe informacje w późniejszym terminie.

4. W lipcu i sierpniu w niedzielę nie ma Mszy św. o 12.30., natomiast w dni powszednie nie ma Mszy św. o 7.30. O godz. 8.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Biuro parafialne czynne w lipcu:

  • w środy w godz. od 9.00-10 .00
  • i we wtorki i czwartki w godz. 17.00-18.00.
  • Wyjątkowo Biuro parafialne w czwartek będzie czynne tylko od godz. 17.00 do 17.30, natomiast w pierwszym tygodniu sierpnia będzie nieczynne.

Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.

6. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Teresa Słocińska z ul. Nowy Świat. Polećmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.