Ogłoszenia parafialne 19.11.2023

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.11.2023r.

 

 

W tym w liturgii Kościoła wspominamy :

 

w poniedziałek -  św. Rafała Kalinowskiego kapłana
we wtorek – Ofiarowanie NMP
w środę -  św. Cecylii dziewicy i męczennicy
w piątek – św. Andrzeja i towarzyszy męczenników

 

W najbliższy piątek 24 listopada o godz. 16.00 w Sali Domu Parafialnego spotkanie Grup Modlitwy naszej parafii.

 

W sobotę 25 listopada po wieczornej Mszy św. kolejny koncert z cyklu Wieczory Muzyczne w kościele na Nowinie. W kameralnym składzie wystąpią : Zuzanna Zięta sopran, Przemysław Sidor – trąbka, Szymon Czerwiec – organy. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej naszej parafii.

 

Chłopców pragnących zostać ministrantami prosimy o przyjście do zakrystii przed Mszą św. o godz. 11.00 w niedziele.

 

W przyszłą niedziele Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Na Mszy św. o godz. 11.00 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie o Matce Bożej.

 

Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w wtorek i czwartek w godzinach od 17.00 do 18.00 i w środę od godz. 9.00 do 10.00.

W minionym tygodniu zmarł  nasz  parafianin śp. Antoni Borowczyk z ul. Tańskiego. Msza św. i pogrzeb w najbliższy wtorek o godz. 11.00 na Smochowicach. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu – Dobry Jezu a nasz Panie